Depilacja woskiem LYCON

Niechciane włoski na ciele bardzo często powodują dyskomfort u wielu osób, a domowe sposoby na usunięcie owłosienia za pomocą maszynki do golenia przynoszą efekty na krótki czas. Z myślą o osobach chcących usunąć owłosienie na dłuższy okres bez podrażnień powstał wosk Lycon.

Czym jest depilacja woskiem LYCON?

Metoda depilacji woskiem Lycon stała się popularna na całym świecie. A to wszystko dzięki temu, że tego typu depilacja eliminuje niechciane włoski skutecznie i na długo. Dodatkowo nie powoduje zaczerwień oraz podrażnień skóry. Nawet wtedy, gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini.

Wosk Lycon wykonany się z najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Brak chemicznych składników, sprawia, że depilacja za pomocą tego wosku może być stosowana przez osoby z wrażliwą skórą. Profesjonalnie wykonana depilacja woskiem Lycon jest bez wątpienia bardziej przyjemna i delikatniejsza niż w przypadku innych wosków.

Woski Lycon charakteryzuje również niska temperatura topnienia, elastyczność oraz delikatność, co wpływa na prawidłowe odżywienie oraz pielęgnację wrażliwych miejsc.

System depilacji Lycon to również cała gama produktów kosmetycznych Lycon stosowana podczas depilacji.

Depilując ciało woskiem Lycon można osiągnąć efekt całkowicie gładkiej skóry. Lycon usuwa nawet najbardziej uporczywe włoski o niewielkiej długości, z którymi nie radzi sobie standardowa depilacja.

Jak wygląda depilacja woskiem Lycon?

Przed każdym zabiegiem kosmetolog wykonujący depilację przeprowadza wywiad, który ma na celu wykluczenie możliwych przeciwwskazań. Następnie miejsce depilacji zostaje odpowiednio oczyszczone płynem oczyszczającym LYCATANE  tuż przed zabiegiem, gdzie później nakładany jest nawilżający środek PRE-WAXING OIL, który zabezpiecza naskórek przed podrażnieniami . Jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku depilacji okolic bikini czy pach. Dzięki temu depilacja bikini woskiem czy depilacja pach woskiem Lycon nie powoduje później dyskomfortu.

Kolejnym krokiem jest rozprowadzenie wosku na skórze za pomocą drewnianej szpatułki. Wykonuje się to metodą „pod włos”, co ułatwia pozbywanie się nawet najdrobniejszych, niechcianych włosków. Po zabiegu nakładany jest łagodzący balsam TEA-TREE SMOOTHE który nawilża i uspokaja skórę.

Na 2-3 dni przed depilacją zaleca się wykonanie peelingu skóry, który usuwa martwy naskórek.

Depilacja woskiem Lycon – zalety

Depilacja woskiem Lycon posiada wiele zalet, dlatego tak chętnie wykorzystywana jest przez wiele osób chcących w szybki i skuteczny sposób pozbyć się niechcianego owłosienia.

  1. Depilacja woskiem Lycon jest przede wszystkim bezbolesna, dlatego może być stosowana przez osoby z wrażliwą skórą.
  2. Wosk Lycon wykonany jest z naturalnych składników, łagodnych dla skóry. Woski Lycon zawierają olejki, żywicę oraz wosk pszczeli.
  3. Depilacja Lycon działa kojąco na skórę.

W ofercie naszego salonu możesz znaleźć dwa rodzaje wosków Lycon – miękki oraz twardy. Wosk miękki wykorzystuje się na większych partiach ciała, np. w przypadku depilacji nóg. Natomiast twardy – na skórze, która jest bardziej narażona na podrażnienia, np. pachy czy twarz.

Depilacja woskiem Lycon – zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu należy zrezygnować z gorących kąpieli oraz opalania się. Dodatkowo nie należy złuszczać obszarów, które były poddane depilacji woskiem Lycon. Bardzo ważne jest, aby szczególnie dbać o depilowaną skórę i odpowiednią ją nawilżać. Nie można korzystać z solarium minimum dwa tygodnie od depilacji woskiem Lycon.

Ile trwa depilacja woskiem Lycon?

Czas trwania depilacji woskiem Lycon uzależniony jest od partii ciała, która jest depilowana. Zatem depilacja może trwać od 10 do 60 minut.

Depilacja woskiem Lycon – cennik

Depilacja przy pomocy najnowszych wosków Lycon jest nieco droższa od jej klasycznych odpowiedników. Efekty są jednak o wiele lepsze, a cały zabieg jest delikatny i bezbolesny. Dodatkowo woski oraz produkty Lycon stosowane prze depilacji woskiem Lycon przepięknie pachną co daje dodatkowe przyjemne doznania. Depilacja woskiem – cennik uzależniony jest od obszaru depilowanych miejsc.

Cennik

Depilacja woskiem LYCON:

 

Wąsik/Broda/Brwi/Baki/ Szyja*

20zł

Pachy/Przedramiona/Ramiona/Pośladki/Brzuch/Klatka piersiowa/Plecy góra/Plecy dół *

40zł

Całe ręce 

50zł

Plecy (całe)

80zł

Bikini klasyczne

40zł

Bikini głębokie

60zł

Bikini full brazilian (całościowe z linią „stringów”)

100zł

Łydki/Uda

40zł

 

Całe nogi

60zł

 

    

*Cena za każdą partię